SiteMenu

               ASTRAL - portale - KLONY


Nowy postprzez eljasz » czwartek, 8 stycznia 2009, 08:46


Jakiś czas temu otrzymałem poniższy tekst nawiązujący do wingmakers, choć nie pamiętam kiedy miałbym tej osobie przesłać tekst i czy rzeczywiście znajduje się w ich tekstach. (sprawdźcie)
Pisze -
„dzieki za material, ktory przeslales mi kiedys tam....wklejam fragment. Portale są już otwarte, ale musisz wznieść się i sam w nie wstąpić,
ponieważ ów wielki dar dostępu do opromieniającego światła przypadnie w
udziale tylko ludziom utwierdzonym na ścieżce rozwoju, zdolnym do
przyjęcia chrztu? Żywego światła Nowej Kreacji?. Nie obawiaj się, umiłowany,
gdyż to oznacza, że jak każdy akolita w aszramie lub szkole wtajemniczenia
duchowego, musisz, pracując nad sobą, krok po kroku wznosić się na kolejne
poziomy świadomości. Ten, kto przez ubiegłe lata czytał nasze przekazy i
jednocześnie zdobył się na to, by sobie przyswoić choćby część
naszych nauk, jest gotów uczestniczyć w tej wspaniałej misji i wejść do
świetlnego miasta. Jeżeli nadal masz jakieś wątpliwości, wstąp do swej
piramidy ze światła i połóż się na kryształowym stole. Poproś
przyjaciół-aniołów, żeby ci pomogli zharmonizować wibracje wewnątrz i wokół
siebie, a potem w stanie medytacji i z czystą intencją ujrzyj oczami wyobraźni
podwójną spiralę światła. Patrz, jak się wznosisz prawoskrętną
spiralą, po czym pozwól swemu Wyższemu Ja zaaranżować podróż do świetlnego
miasta. Nie stawiaj warunków, ani nie oczekuj określonych rezultatów.
Pozwól się prowadzić Duchowi, a nie zejdziesz na manowce. Wypełni cię
odpowiednia ilość światła Stwórcy ? tyle, ile zdołasz przyjąć, przetworzyć
i wypromieniować w świat. Ani mniej, ani więcej.
Pamiętaj, mój mężny wojowniku, że musisz się przyodziać w
zbroję zwycięzcy, wzmocnić determinację i wznieść świadomość ponad
przytyki i krytycyzm, które w ciebie uderzą niosąc zwątpienie. Kiedy w
masach ludzkich nastąpi poruszenie i pogłębi się przepaść dzieląca
świadomość trzeciego/czwartego wymiaru od świadomości piątego wymiaru, ludzie
żyjący w krainie cieni, owładnięci ułudą oddzielności i negatywizmu,
będą miotać energie sprzeciwu, pretensji i buntu. Lękając się
nadchodzących zmian nie będą chcieli utracić znanego sobie rewiru bezpieczeństwa,
nawet jeśli jest nim rzeczywistość pełna ograniczeń i cierpień. Będą
usiłowali cię skompromitować i oczernić. Jednak nie wolno ci się
zachwiać. Musisz im stawić czoło uzbrajając się w swoją prawość. Nie
osądzaj, lecz na wszystkich promieniuj miłością jak to czynią mistrzowie,
błogosław, po czym zwróć się ku żyźniejszym glebom. Nie usiłuj
przekonywać. Ucz własnym przykładem i przekazuj swoją prawdę na poziomie
rozumienia słuchaczy. Powtarzaj, że ku Jedności Stwórcy prowadzi wiele dróg.
Bądź łagodny, lecz niezachwiany w swoich poglądach. Współczuj, ale nie daj
się wciągnąć w ludzkie dramaty i biadolenia. Kiedy zobaczą, że
pozostajesz radosny i pełen entuzjazmu, będą się dziwić i zastanawiać, czemu
jesteś taki inny. Spostrzegą to na pewno, będą zaintrygowani i pewnego
dnia zaczną się nad tym zastanawiać, bo w sercach i polach aurycznych
zasiałeś im ziarno przemiany.Dobry kawalek jak bardzo aktualny na dzis...i teraz..”

tyle testu. Długo nie odpowiadałem, gdyż może nie było co komentować lub może temat należało dobrze przemyśleć. Dopiero ostatnie wydarzenia bliskie i dalsze powodują konieczność dokładnego wskazania o czym mowa w tym teście, jakie znaczenie ma otwarcie portali.

Pewna dobrze znana mi osoba, nazwijmy go Adam, opowiadał mi o swoim życiu, w którym popełnił za młodu błąd. Adam poznał, jak to bywa z młodzieżą, pewną dziewczynę, zakochał się i w efekcie narodził się syn. Jednak do ślubu nie doszło i żyli w konkubinacie. Potem znowu normalka przestali się kochać i rozeszli.
Płacił alimenty z dzieckiem nie utrzymywał kontaktów, dziewczyna znalazła sobie nowego partnera, a on nową partnerkę.
W pewnym momencie gdy syn był w wieku pierwszej komunii doszło do nieszczęścia. Dowiedział się, że matka zabiła jego syna, a sama chciała popełnić samobójstwo podcinając sobie żyły. Została jednak wcześniej (zanim zmarła) znaleziona i odratowana.
Teraz wróćmy do krótkiego okresu przed zdarzeniem. Adam opowiadał, że był to czas kiedy jej zachowanie stało się bardzo dziwne, nienormalne i reakcje nieprzewidywalne. Do tego stopnie, że starał się o jakąś pomoc dla niej i stwierdzenie czy rzeczywiście jego, być może subiektywne odczucia, są rzeczywistym jej zachowaniem.
Dodajmy, że syn w tych dniach idzie do I komunii, a potem ma plany stać się ministrantem.
Niestety pomoc urzędowa nie nadchodzi, bo nie ma takiej procedury w żadnym urzędzie, ani w opiece społecznej, anie w przychodniach psychologicznych, policji czy prokuraturze. Urzędy interweniują dopiero po fakcie, po tragedii.
W TVN był reportaż o tym zdarzeniu i z niego dowiedziałem się, że była z zawodu artystką, malarką, która nawet przygotowywała się do wystawy swoich prac.
W charakterze jej malarstwa gdy je po tragedii analizowano wyraźnie widać było całkowitą zmianę na jakieś ciemne i diaboliczne tematy.
Kobietę tę zamknięto w szpitalu dla psychicznych i poddano badaniom specjalistycznym, aby stwierdzić jej odpowiedzialność za czyn.
Z relacji Adama wynika, że ona nie pamięta zdarzenia gdy zabijała syna (nóż wbiła w serce). Obudziła się lub inaczej wróciła jej świadomość dopiero długo po fakcie, w szpitalu.

Najgorzej, że o takich przypadkach słyszy się ostatnio dość często. Bezmyślne, bezprzyczynowe i bestialskie morderstwa, pobicia, itd. Kiedyś dochodziło do morderstw, ale wynikały one po prostu z nienawiści czy zachłanności.
Komentarze dziennikarskie są pełne potępienia i pytań – dlaczego dochodzi do takich przypadków?

To właśnie są OTWARTE PORTALE!
Podobnie jak w internecie gdzie do korzystania z portali służą odpowiednie programy, o których się słyszy, że są pełne dziur i działają na zasadzie - ty patrzysz na portal, a równocześnie portal ma dostęp do twojego komputera.
Takim portalem jest jedna ze stron ciała ludzkiego i jeśli nie ma odpowiednich blokad jest drogą dla wejścia Astralu. Ludzkość obawia się najazdu obcych z kosmosu, którzy mogą przejąć władzę nad ziemią, a oni nie potrzebują ciał, nie muszą być widoczni.
To właśnie KLONY przejmują władzę nad ciałem człowieka i mogą w dowolny sposób nim dysponować. Wyłączają pamięć i wejście świadomości poprzedniego użytkownika co nie jest żadnym problemem jeśli uznaje się, że nie w mózgu mieszczą się te działania.
Im więcej jest takich osób chętnych do rozmów z duchami, radiestetów, magików, bioterapeutów, i innej maści nawiedzonych, którzy roztaczają piękne opisy nieziemskich przestrzeni, cytuję:
„ Poproś przyjaciół-aniołów, żeby ci pomogli zharmonizować wibracje wewnątrz i wokół siebie, a potem w stanie medytacji i z czystą intencją ujrzyj oczami wyobraźni...”

To z jednej strony, a z drugiej osób z życie pełnym degeneracji, nieprawości, demoralizacji, seksu, narkomanii, pogoni za kasą i naukowego kłamstwa, tym więcej będzie dziur w portalach czyli u siebie i u osób z otoczenia.

Jest wśród dzieci wiele nagłych tragedii, ich życie kończy się zanim dobrze w nie wejdą. I jak napisałem gdzieś, w jakimś fragmencie sami przygotowali sobie takie wyjście zgodnie z zasadą nieprzerwanego kręgu życia i śmierci -
W Ew. Marka 9:1-50
"(48) gdzie robak ich nie umiera i ogień nie gaśnie ", jednak przedstawiony powyżej scenariusz zdarzenia nie wchodzi w ramy tych Praw.
Jego anioł stróż nie mógł udzielić mu pomocy, Astral w takich przypadkach jest zwycięzcą.
Teraz urzędnicy będą się zastanawiać czy świadomie popełniała tę zbrodnię czy jest psychicznie chora i nie może odpowiadać za swój czyn. Jest pewne, że gdy go sobie uświadomiła to sama podjęła decyzję o wymierzeniu sobie kary i prędzej czy później popełni samobójstwo.
Z reportażu telewizyjnego wynikało, że syn był dla niej całym celem życiem i poświęcała się jego wychowaniu bardzo emocjonalnie. Jej instynkt macierzyński był na pierwszym planie, tak samo jak instynkt samozachowawczy u każdego biologicznego stworzenia, a mimo to zastał on przez Astral wyłączony.
Astral nie jest kategorią Szatana, jakiegoś diabła dającego delikatne podszepty, działającego przypadkowo tylko dla zabijania, niszczenia. Są to świadome swoich zadań informacje - świadomości, które utworzyły się w życiu na ziemi ale popełniając wszelkie możliwe zbrodnie, a po opuszczeniu ciała nie zostały w normalny sposób wciągnięte do dalszych wcieleń.
Ich działanie jest skierowane na przejęcie władzy nad społecznością ziemi i usunięciem przeszkadzających im świadomości czyli tych, którzy uwidaczniają ich proceder i cel.


eljasz

Posty: 100
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 17:22Re: ASTRAL - portale - KLONY

Nowy postprzez eljasz » piątek, 23 stycznia 2009, 10:05
Pozostało jeszcze rozwinąć najważniejszą informację dotyczącą mechanizmu lub sytuacji, w której możliwe jest wpadnięcia w szpony Astralu.
Okazje takie zdarzyć się mogą często i są niezauważalne, niepamiętane przez takie osoby gdyż są to wszystkie zdarzenia gdy doprowadza się do opuszczenia ciała przez świadomość.
Najbardziej niebezpieczne jest alkohol, jedno pierwsze piwo w młodym wieku. Takie dziecko (jeszcze) nie posiada odpowiednich osłon energetycznych chroniących przed ingerencją Informacji z zewnątrz. Każde przypadkowe i niewielkie nawet odejście świadomości może spowodować, że taki pasożyt zagnieździ się w odpowiednim kanale i będzie czekał na odpowiednią chwilę aby całkowicie przejąć kontrolę nad ciałem.
Podaję przykład najbardziej powszechny ale oczywiście każde użycie środków odurzających jest przyczynkiem do stania się ofiarą Astralu. Można np. wspomnieć o wąchaniu kleju.

O takiej sytuacji mamy opis w Ewangelii dotyczący opętanego przez Legion, mieszkającego na cmentarzu Ew. Łukasza 8 -
(27) „Gdy wyszedł na ląd, wybiegł Mu naprzeciw pewien człowiek, który był opętany przez złe duchy. Już od dłuższego czasu nie nosił ubrania i nie mieszkał w domu, lecz w grobach. (28) Gdy ujrzał Jezusa, z krzykiem upadł przed Nim i zawołał: Czego chcesz ode mnie, Jezusie, Synu Boga Najwyższego? Błagam Cię, nie dręcz mnie! (29) Rozkazywał bowiem duchowi nieczystemu, by wyszedł z tego człowieka. Bo już wiele razy porywał go, a choć wiązano go łańcuchami i trzymano w pętach, on rwał więzy, a zły duch pędził go na miejsca pustynne. (30) A Jezus zapytał go: Jak ci na imię? On odpowiedział: Legion, bo wiele złych duchów weszło w niego. (31) Te prosiły Jezusa, żeby im nie kazał odejść do Czeluści. (32) A była tam duża trzoda świń, pasących się na górze. Prosiły Go więc [złe duchy], żeby im pozwolił wejść w nie. I pozwolił im. (33) Wtedy złe duchy wyszły z człowieka i weszły w świnie, a trzoda ruszyła pędem po urwistym zboczu do jeziora i utonęła. (34) Na widok tego, co zaszło, pasterze uciekli i rozpowiedzieli to w mieście i po zagrodach.”
Należałoby zapytać dlaczego dlaczego Jezus zezwala na wejście tych duchów – informacji w ciała świń lub dokładniej „pozwala na przyłączenie się do ciał świń” skoro i tak one się zabijają.
Zezwala dlatego, że te duchy astralu zostają przeniesione na drugą stronę i tam oddzielone od tego świata żywych wiodą swoją egzystencję nie zagrażając już ludziom.
Astral to nie Świadomości wypełniające Morze lecz te pętające się w bliskim świecie wcielonych Świadomości, mogące dostać się do ciał z tej pozycji, z której robią to Zastępy, których ich rolą jest nie szkodzić ludziom lecz pomagać.


eljasz

Posty: 100
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 17:22Re: ASTRAL - portale - KLONY

Nowy postprzez Piter » piątek, 23 stycznia 2009, 15:13
Wszystko fajnie, rozumiem że prewencja jest najistotniejsza, ale bardziej ciekawi mnie jak z taki przypadkami sobie radzić, kiedy staną się one już faktem? Na ile taka osoba będąca "ofiarą" oraz jej otoczenie ma wpływ na pozbycie się intruza i czy w ogóle jest to możliwe?

Pozdrawiam


Piter

Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 23 stycznia 2009, 13:59Re: ASTRAL - portale - KLONY

Nowy postprzez eljasz » poniedziałek, 9 lutego 2009, 08:58
nie wszystkie choroby są uleczalne.
w tym przypadku może pomoc jedynie wiedza o samym fakcie istnienia zagrożenia i niedopuszczanie do sytuacji w której traci sie (swiadomosc traci) kontrole nad ciałem.


eljasz

Posty: 100
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 17:22Re: ASTRAL - portale - KLONY

Nowy postprzez jona » czwartek, 5 marca 2009, 19:33

„pozwala na przyłączenie się do ciał świń” skoro i tak one się zabijają.
Zezwala dlatego, że te duchy astralu zostają przeniesione na drugą stronę i tam oddzielone od tego świata żywych wiodą swoją egzystencję nie zagrażając już ludziom.
Astral to nie Świadomości wypełniające Morze lecz te pętające się w bliskim świecie wcielonych Świadomości, mogące dostać się do ciał z tej pozycji, z której robią to Zastępy, których ich rolą jest nie szkodzić ludziom lecz pomagać.


No dobrze a jaka jest różnica miedzy Astralem a drugą strona ,co jest ta druga strona ,ze te demony juz z tamtad nie moga wrócic a moga z astralu .
Jak mam rozpoznac - co kiedy ?

ps dlaczego nie ma artykułów -szkoda


jona

Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 4 lipca 2008, 13:28Re: ASTRAL - portale - KLONY

Nowy postprzez Sandra » piątek, 6 marca 2009, 15:00

eljasz napisał(a):nie wszystkie choroby są uleczalne.
w tym przypadku może pomoc jedynie wiedza o samym fakcie istnienia zagrożenia i niedopuszczanie do sytuacji w której traci sie (swiadomosc traci) kontrole nad ciałem.dlaczego nie wszystkie sa uleczalne? ktore nie sa i dlaczego?
mowi sie ze łuszczyca lub stwardnienie rozsiane sa nie do wyleczenia, a jednak sa osoby ktore z tych chorob wychodza.
jedno ze zdarzen zaliczone do cudow to "odrosniecie" nogi u pewnego mezczyzny, wydaje sie to nierealne a jednak sa takie "cuda" mozliwe, ale widocznie trzeba spelnic pewne warunki.


Sandra

Posty: 55
Dołączył(a): środa, 2 kwietnia 2008, 08:30Re: ASTRAL - portale - KLONY

Nowy postprzez jona » piątek, 6 marca 2009, 19:29
Sandro
zapewne cuda sie zdażaja ,ale popatrz jak na tak wielka liczbe chorych np na stwardnienie rozsiane ,jesli gdzies
ktos zostanie uzdrowiony bo chyba nie uleczony ,to jest to znikomośc .
łuszczyca ponoc jest uleczalna ,chyba jest na to dieta ,czyli zmiana jedzenia.
Ale chyba nie słyszałam by ktos został wyleczony z np dystrofi mięśni .
Juz szybciej z raka .


jona

Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 4 lipca 2008, 13:28Re: ASTRAL - portale - KLONY

Nowy postprzez Sandra » poniedziałek, 9 marca 2009, 10:26
ok, rozumime, ale mnie interesuje odpowiedz: dlaczego tak jest
jesli to sa nieliczne przypadki to jednak sa i sa tego przyczyny, tzw. cuda widze jako mechanizmy, ktore w odpowiednich okolicznosciah zachodza, ale jest wciaz pytanie: dlaczego?

pozdrawiam


Sandra

Posty: 55
Dołączył(a): środa, 2 kwietnia 2008, 08:30Re: ASTRAL - portale - KLONY

Nowy postprzez jona » poniedziałek, 9 marca 2009, 14:42
Rozumiem
ja tez się nad tym zastanawiam ,ciekawe co Eliasz odpowie
jakos tak samych nas zostawia ,czy tylko mam takie wrażenie ?


jona

Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 4 lipca 2008, 13:28Re: ASTRAL - portale - KLONY

Nowy postprzez eljasz » środa, 18 marca 2009, 08:37
No dobrze a jaka jest różnica miedzy Astralem a drugą strona ,co jest ta druga strona ,ze te demony juz z tamtad nie moga wrócic a moga z astralu .
Jak mam rozpoznac - co kiedy ?

ps dlaczego nie ma artykułów -szkoda[/quote]

co potrzebne to napisalem, wyjasnilem.
po co w ogole chcesz cokolwiek rozrozniac, jak to chcesz robic teraz, czemu takie pomysly??
esencja jest postepowaniu w tym zyciu MAKRO.
potem juz niczego zmienic nie mozna!

jeszcze w sprawie powyzszej dyskusji o cudach!
po to napisalem wyklad omawiajac dokladnie mechanizmy budowy Stworzenia Wszechrzeczy aby nie uzywac NIGDY slowa "CUDA", bo nic sie samo nie dzieje, jest efektem projektu i wykonania.
niestety chce sie dyskutowac na tymze forum, a nie przeczytalo sie zrodla, liczac, ze bede poszczegolne fragmenty przepisywal.


eljasz

Re: ASTRAL - portale - KLONYStrona 2 z 2 • 12

Nowy postprzez eljasz » poniedziałek, 30 marca 2009, 10:02
historii matki, ktora zabila syna konczy sie tym, ze sledztwo zostalo umorzone, a ona ma pozostac"dozywotnio" w szpitalu na leczeniu.
no coz, nie znaleziono sprawcy!


eljasz

Posty: 100
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 17:22Re: ASTRAL - portale - KLONY

Nowy postprzez Piter » poniedziałek, 30 marca 2009, 20:28
Cały czas mówimy o negatywnych skutkach opętania przez złe duchy/demony w przypadku utraty świadomości np. podczas upojenia alkoholowego/narkotykowego. Mnie natomiast zainteresował ostatnio temat zdolności np. modlitwy w językach otrzymywany podczas zebrań różnych wspólnot charyzmatycznych KK na skutek tzw. "wylania Ducha Św." Czy zgodnie z wiedzą tutaj prezentowaną te działania są równie szkodliwe?


Piter

Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 23 stycznia 2009, 13:59Re: ASTRAL - portale - KLONY

Nowy postprzez eljasz » środa, 15 kwietnia 2009, 08:11
Mnie natomiast zainteresował ostatnio temat zdolności np. modlitwy w językach otrzymywany podczas zebrań różnych wspólnot charyzmatycznych KK na skutek tzw. "wylania Ducha Św." Czy zgodnie z wiedzą tutaj prezentowaną te działania są równie szkodliwe?

Temat był wyjaśniany już jakiś czas temu, trzeba poszukać w starym forum i o ile pamiętam to również ty pytałeś o ten problem.
nie znam dokumentacji takich zjawisk, ale są pewne główne zasady.
napisane - " pośle wam ducha PRAWDY I MILOSCI"
ile prawdy zostało przekazane w tych obcych jerzykach, bo nic na ten temat się nie mówi.
jakie to jerzyki, angielskie, polskie, czy byle jakie, których nikt nie zna. jeśli nikt ich nie rozumie to mówiony jest "bełkot" i skoro nieznane to jak odczytać treść z PRAWDA.
oprócz ducha św. są inne duchy i nie murza być negatywne, a poza tym duch rożni się od duch i dokładnie je nazwałem dla rozróżnienia. duchy zajmujące się tłumaczeniem jeżyków nazywaj się "szelmy".
i ta największa to "szelma św" niedostępna na ziemi od czasu odejścia Jezusa. ujawnia się jednorazowo tylko u indywidualnych osób na krotki okres.
np. odbyło się to w trakcie tłumaczenia ewangelii na jerzyki narodowe czy wcześniej w trakcie tłumaczenia Pisma św. na łacinę tzw. "Wulgata". Chyba był to św. Hieronim.


eljasz

Posty: 100
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 17:22ASTRAL - portale - KLONY
Odpowiedz
Pokaż pierwszy nieprzeczytany post • Posty: 13 • Strona 2 z 2 • 12

Re: ASTRAL - portale - KLONY

Nowy postprzez eljasz » poniedziałek, 30 marca 2009, 10:02
historii matki, ktora zabila syna konczy sie tym, ze sledztwo zostalo umorzone, a ona ma pozostac"dozywotnio" w szpitalu na leczeniu.
no coz, nie znaleziono sprawcy!


eljasz

Posty: 100
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 17:22Re: ASTRAL - portale - KLONY

Nowy postprzez Piter » poniedziałek, 30 marca 2009, 20:28
Cały czas mówimy o negatywnych skutkach opętania przez złe duchy/demony w przypadku utraty świadomości np. podczas upojenia alkoholowego/narkotykowego. Mnie natomiast zainteresował ostatnio temat zdolności np. modlitwy w językach otrzymywany podczas zebrań różnych wspólnot charyzmatycznych KK na skutek tzw. "wylania Ducha Św." Czy zgodnie z wiedzą tutaj prezentowaną te działania są równie szkodliwe?


Piter

Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 23 stycznia 2009, 13:59Re: ASTRAL - portale - KLONY

Nowy postprzez eljasz » środa, 15 kwietnia 2009, 08:11
Mnie natomiast zainteresował ostatnio temat zdolności np. modlitwy w językach otrzymywany podczas zebrań różnych wspólnot charyzmatycznych KK na skutek tzw. "wylania Ducha Św." Czy zgodnie z wiedzą tutaj prezentowaną te działania są równie szkodliwe?

Temat był wyjaśniany już jakiś czas temu, trzeba poszukać w starym forum i o ile pamiętam to również ty pytałeś o ten problem.
nie znam dokumentacji takich zjawisk, ale są pewne główne zasady.
napisane - " pośle wam ducha PRAWDY I MILOSCI"
ile prawdy zostało przekazane w tych obcych jerzykach, bo nic na ten temat się nie mówi.
jakie to jerzyki, angielskie, polskie, czy byle jakie, których nikt nie zna. jeśli nikt ich nie rozumie to mówiony jest "bełkot" i skoro nieznane to jak odczytać treść z PRAWDA.
oprócz ducha św. są inne duchy i nie murza być negatywne, a poza tym duch rożni się od duch i dokładnie je nazwałem dla rozróżnienia. duchy zajmujące się tłumaczeniem jeżyków nazywaj się "szelmy".
i ta największa to "szelma św" niedostępna na ziemi od czasu odejścia Jezusa. ujawnia się jednorazowo tylko u indywidualnych osób na krotki okres.
np. odbyło się to w trakcie tłumaczenia ewangelii na jerzyki narodowe czy wcześniej w trakcie tłumaczenia Pisma św. na łacinę tzw. "Wulgata". Chyba był to św. Hieronim.


eljasz

Re: ASTRAL - portale - KLONY
[]"pozwala na przyłączenie się do ciał świń" skoro i tak one się zabijają. Zezwala dlatego, że te []duchy astralu zostają przeniesione na drugą stronę[] i tam oddzielone od tego świata żywych wiodą swoją egzystencję nie zagrażając już ludziom. []Astral to nie świadomości wypełniające Morze[/b] lecz te pętające się w bliskim świecie wcielonych świadomości, mogące dostał się do ciał z tej pozycji, z której robią to Zastępy, których ich rolą jest nie szkodził ludziom lecz pomagać.[] No dobrze a jaka jest różnica miedzy Astralem a drugą strona ,co jest ta druga strona ,ze te demony już z tamtad nie moga wrócic a moga z astralu . Jak mam rozpoznac - co kiedy ? ps dlaczego nie ma artykułów -szkoda

Re: ASTRAL - portale - KLONY
[ eljasz ]
[nie wszystkie choroby są uleczalne. w tym przypadku może pomoc jedynie wiedza o samym fakcie istnienia zagrożenia i niedopuszczanie do sytuacji w której traci sie (swiadomosc traci) kontrole nad ciałem.] dlaczego nie wszystkie sa uleczalne? ktore nie sa i dlaczego? mowi sie ze łuszczyca lub stwardnienie rozsiane sa nie do wyleczenia, a jednak sa osoby ktore z tych chorob wychodza. jedno ze zdarzen zaliczone do cudow to odrosniecie nogi u pewnego mezczyzny, wydaje sie to nierealne a jednak sa takie cuda mozliwe, ale widocznie trzeba spelnic pewne warunki.

Re: ASTRAL - portale - KLONY Sandro zapewne cuda sie zdażaja ,ale popatrz jak na tak wielka liczbe chorych np na stwardnienie rozsiane ,jesli gdzies ktos zostanie uzdrowiony bo chyba nie uleczony ,to jest to znikomośc . łuszczyca ponoc jest uleczalna ,chyba jest na to dieta ,czyli zmiana jedzenia. Ale chyba nie słyszałam by ktoś został wyleczony z np dystrofi mięśni . już szybciej z raka .

Re: ASTRAL - portale - KLONY ok, rozumime, ale mnie interesuje odpowiedz: dlaczego tak jest jeśli to sa nieliczne przypadki to jednak sa i sa tego przyczyny, tzw. cuda widze jako mechanizmy, które w odpowiednich okolicznosciah zachodza, ale jest wciaz pytanie: dlaczego? pozdrawiam

Re: ASTRAL - portale - KLONY Rozumiem ja tez się nad tym zastanawiam ,ciekawe co Eliasz odpowie jakoś tak samych nas zostawia ,czy tylko mam takie wrażenie ?

Re: ASTRAL - portale - KLONY No dobrze a jaka jest różnica miedzy Astralem a drugą strona ,co jest ta druga strona ,ze te demony już stamtąd nie mogą wrócić a mogą z astralu . Jak mam rozpoznać - co kiedy ? ps dlaczego nie ma artykułów -szkoda[/quote] co potrzebne to napisałem, wyjaśniłem. po co w ogóle chcesz cokolwiek rozróżniać, jak to chcesz robić teraz, czemu takie pomysły?? esencja jest postępowaniu w tym życiu MAKRO. potem już niczego zmienić nie można! jeszcze w sprawie powyższej dyskusji o cudach! po to napisałem wykład omawiając dokładnie mechanizmy budowy Stworzenia Wszechrzeczy aby nie używać NIGDY słowa CUDA , bo nic się samo nie dzieje, jest efektem projektu i wykonania. niestety chce się dyskutować na tymże forum, a nie przeczytało się źródła, licząc, ze będę poszczególne fragmenty przepisywał.

Re: ASTRAL - portale - KLONY Przeczytałam powtórnie o portalach i Astralu Elisza pisze ze jest wykład a czy ten wykład ma tytuł albo numer gdzie szukać tego tematu. I jeszcze mam pytanie czym sie rózni Astral od Morza Allaha - o ile się rożni ?

Re: ASTRAL - portale - KLONY

http://rozmowy.all.plndex.php?option=com_remository&Itemid=36&func=select&id=5\

Pliki do pobrania/pliki tekstowe/ Transformacja teologii do nauki ścisłej jako Objawienie Pełni Istoty Człowieka . [ jona ] Astral od Morza Allaha - o ile się rózni ?[]
zasadniczo - Astral negatywny - zawartość świadomości poprzednio wcielone, teraz działające przeciw życiu, Allach - to System ustawiony programowo na scenariusz zatwierdzony przez Boga, Stwórcę Całości Istoty życia, ani dobry ani zły, bo to maszyna, fragment nazywany jest Apokalipsą oraz Koranem (zajmuje się inną sferą).

Re: ASTRAL - portale - KLONY
Czy tak zwana reinkarnacja to ponowne urodzenie się tej samej Duszy ? Wielu a może i każdy chrześcijanin zaprzecza ,ze coś takiego jak reinkarnacja istnieje . Nazywają to herezja New Age . A może jest tak ze to co mówią , ze sa to demony ,czy to są \mieszkańcy\ Astralu ?

Re: ASTRAL - portale - KLONY w Piśmie św. jest napisane a przypadła mi dobra dusza - tenże autor używa tych słów opisując swoje narodzenie się na Ziemi. oprócz duszy jest świadomość, która przechodzi do kolejnych ciał i przydzielana jest dusza obojętnie czym jest i jakie spełnia zadania.

Re: Generalne KŁAMSTWO dotyczy transplantacji i śmierci pozo jeśli tkanka nie żyje komórki się NIE dzielą to nie nadaje się do przeszczepu. może z jakimiś wyjątkami na zasadzie wsadzania przerobionych świńskich części, np. zastawek. problem istnieje nie dla dawcy lecz dla biorcy. zresztą od niedawna pisze się o zagadnieniu szerzej i profesorowie. wypowiadają się w temacie jako kanibalizm . fakt, że ktoś potrzebuje jakiejś części z innego ciała powstał z woli tegoż biorcy, który zniszczył swoje ciało, grzesząc! i teraz wymusza śmierć kogoś z niższego szczebla rozwoju do zabicia się. istnieje taka patologia i jest wykorzystywana.

Re: ASTRAL - portale - KLONY

[w Piśmie św. jest napisane a przypadła mi dobra dusza - tenże autor używa tych słów opisując swoje narodzenie się na Ziemi. oprócz duszy jest świadomość, która przechodzi do kolejnych ciał i przydzielana jest dusza obojętnie czym jest i jakie spełnia zadania.]
Co takiego się stało w religii chrześcijańskiej ,ze odrzuciła reinkarnacje . A chrześcijanie tak się boja tego tematu że omijają na odległość twierdząc ze to jest zwiedzenie. może nie każda Dusza powraca może są jakieś wyjątki bo ludzi jest tak dużo ze trudno uwierzyć aby reinkarnacja była nagminna. A może jest ?

Re: ASTRAL - portale - KLONY

elajsz
napisałem w innym temacie: obecna filozofia chrześcijańska wywodzi się od ANTYCHRYSTA. już ze wczesnego nauczania apostolskiego wywodzą się mądrzy i mądrzejsi jak napisane; 1 List Jana 2:18 Dzieci, jest już ostatnia godzina, i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi, bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów; stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina. (19) Wyszli oni z nas, lecz nie byli z nas; bo gdyby byli naszego ducha, pozostaliby z nami; a to stało się po to, aby wyszło na jaw, że nie wszyscy są naszego ducha."

i za jednym z tych antychrystów (więcej medialnym teraz już przewodnikiem zwanym oj.R. z radia m.) poszła grupa zwana KK dusza to jedno a świadomość co innego, a ciało co innego.

jona
[może nie każda Dusza powraca może sa jakies]


elajsz
to może był u ludzi a u Stwórcy jest TWARDY i JEDNOZNACZNY mechanizm! który należy poznał.


Re: ASTRAL - portale – KLONY
Jona
Poznac mechanizm i to wystarczy do czego ? dlaczego posuwano moje posty , ktos do tego namówił czy jak mam to rozumiec ?

Re: ASTRAL - portale – KLONY,

Jona napisała
"dlaczego posuwano moje"

eljasz
wąż pousuwał‚ - myśli tworzą rzeczywistość