SideMenu

Kopuły chroniące życie
www.inquisitr.com/1744781/rare-ice-halo-...s-in-new-mexico-sky/

zjawisko przedstawia Chwały jako Kopuły ochronne dla tworzenia życia. jedynie w takim środowisku żyje człowiek, na Ziemi i nie tylko, ale na każdym kawałku materii poruszającym się w kosmosie. inteligentne urządzenia z różnymi poziomami egzystencji.
tęcza jest zawsze tylko wycinkiem przekroju Chwały powstającej w aerozolu podświetlanych kropelek wody.
tzw. podwójne Słońce jest zjawiskiem świecenia Jednego Słońca znajdującego się dokładnie za Kopułą, a poboczne światła są "ślizgającymi" się rozszczepionymi promieniami po obrzeżach Kopuły.


komentarz na
zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niezwykle-hal...wane-w-nowym-meksyku
"Niezwykle rzadki przypadek halo słonecznego miał miejsce w zeszły piątek w Nowym Meksyku w Stanach Zjednoczonych. Pojawienie się tego zjawiska optycznego poprzedziło nadejście fali arktycznych mrozów.
Fenomen miał miejsce w okolicy miasteczka Red River. Nietypowe łuki i dodatkowe efekty świetlne to skutek obecności w atmosferze kryształków lodu wchodzących w interakcję z silnym źródłem światła, jakim jest Słońce.
Kryształki działają w takich sytuacjach jak pryzmaty wywołując niesamowity efekt optyczny. Zwykle można zobaczyć jeden okrągły pierścień światła, ale tym razem był on maksymalnie zwielokrotniony, co sprawiało wrażenie spektakularnej aureoli dla naszej dziennej gwiazdy."

ochłodzenie spowodowało wzmocnienie warstw osłonowych, które w zasadzie w wyższych wysokościach są wykonane z lodu. doświadczenie wskazuje że ich zniszczenie w tzw. HARP (co opisałem) spowodowało dziurę i opad zimnego powietrza z jeszcze wyższych warstw.

drugie zdjęcie - wizja życia na Marsie w opowiadaniu jednego z uczestników budowy koloni dla ziemian, był na ten temat art. w intern.słońca poboczne

Kopuły chroniące życie 2 lata 6 miesiąc temu

Gość Ostoja

Portret Chwały wyakcentowany w fotograficznym ujęciu z poziomu ziemi ostrzeżenie śle o strukturach nadziemskich uwarunkowań. W poszczególnych grupach ośrodków naukowych akcent położony na swobodne ujawnianie zapisu, jest to jednak, tak jak w łanach pszenicznych zapisu piktogramów, Informacja znacząca. Komunikat o Chwale jest Zwiastunem o przenikaniu Programu docelowego . Piktogramy to matematycznie wyciśnięty wzór Pamięci Bożej. Bóg przemawia o odnowę przymierza, o odnalezienie Boga w nas, nie gdzieś daleko, lecz Boga w nas, Boga w człowieku. Przemawia poprzez łany zbóż i znaki na niebie. Każdy ze wzorów w łanach zbóż, jak i znak na niebie nową głosi pieśń miłości dla Ziemi ku przetrwaniu jej na czas ziszczeń wydobycia miłości z ludzkich wnętrz, serc, dusz, zachowań itp. Im groźniejszy termin splotu wydarzeń na ziemi, tym łagodniejszy wzór tworzy Pamięć Boża wyciskając miłośnie na niej – w chlebie – w łanach zbóż i w znakach na niebie owoc miłości miłosiernej ku przetrwaniu jej. Są to kojące Znaki dla Matki Ziemi ku wzmożeniu wysiłku przetrwania.
W świecie jest wiele troski o opisy, dociekania i in. akcenty, a sam stan umysłów nie poszerza się przez przeglądanie zdjęć, lecz przemianę życia. Cokolwiek umieszczane jest powinno znaleźć odpowiedni opis twórczy, a nie samą informację o zaistnieniu zjawiska czy zastraszaniu.
Z Pamięci Bożej spływają sygnały ku ulepszaniu świata, a nade wszystko ku ujawnieniu się Boga w człowieku. Spływają i spływać będą informacje ku przemianie ludzkich serc, należy otworzyć serca na Obecność Boga w nas. Wydobywać będą się z Pamięci Bożej sygnały ku ulepszeniu świata. Najważniejsze - szukać znaków w sercach i w umysłach.

Na stronach internetowych ukazywane są wielorakie teksty i zdjęcia mające wydźwięk ponadczasowości, jest w tym też wiele manipulacji nimi, zamiast ludzi przestrzegać tworzy się programy zastraszania.

Kopuły chroniące życie 1 rok 8 miesiąc temu

eljasz

pojawił się niezwykle ciekawy temat
niezaleznatelewizja.pl/2015/11/alternews-13-11-2015/

dotyczy odkrycia pewnej kopuły w Karpatach rumuńskich.
czym jest?
- TO CHWAŁA !!
inaczej Ciężki lub z języka oryginalnego KABOD
treści zawarte na forum i w moim Wykładzie - książce są właśnie wynikiem otrzymania wiedzy z takiej STRUKTURY znajdującej się na terenie Polski.
nie opisywałem wyglądu wnętrza, ale mogę potwierdzić, że wygląd jest podobny do opisanego.
skupiałem się na otrzymywanych informacjach, które potem rozwinąłem i przetłumaczyłem na zrozumiały język społeczeństwa.
nie technika Bogów jest istotna tylko działania człowieka TERAZ I TUTAJ w celu osiągnięcia poziomu zrozumienia swej Boskości i dotarcia do swojej Chwały i jej otwarcia, a o tym decydują czyny i przestrzeganie Prawa.


i następna część prelekcji. jak na razie jest to tłumaczenie "na gorąco".

vimeo.com/146489018

daserwachendervalkyrjar.wordpress.com/20...-der-bucegi-berge-i/

stateofthenation2012.com/?p=22112

2011r. również próbowałem temat przedstawić na stronach janusz zagóski jednak brak było zainteresowania
pozostały jednak archiwalne zapisy.

niezaleznatelewizja.pl/2011/09/janusz-zagorski-2011-09-04/
- audycja z dn. 2011.09.04

niezaleznatelewizja.pl/2012/04/janusz-za...-page-1/#comment-785

- zapowiedź na początku, a potem został wyemitowany mój wykład mniej więcej na 40 min przed końcem.

Kopuły chroniące życie 1 rok 8 miesiąc temu

Wspinacz

Obejrzałem to sobie i przeczytałem te wszystkie linki i odnośniki , które są pod tym filmem. Tak prawdę mówiąc to jest mało informacji na ten temat. Tak jakby było tylko jedno źródło, przeciek informacji na ten temat i wszyscy to nadmuchują i eksplorują do granic.

O tym terminali w Iraku czytałem już dawno temu, że to był jeden z głównych powodów ataku amerykanów… .W Tybecie podejrzewa się od dawna , że jest sieć tuneli i jakaś struktura podziemna, to samo na Antarktydzie… .

O złocie mono atomowym pisałeś już 15 lat temu więc też nie jest to niespodzianka.

Ciekawa jest informacja o samej Chwale, jej budowie, zabezpieczeniach i o osobie, która to wszystko wyłączyła (ten rumuński jasnowidz).

Tylko za bardzo nie rozumiem dlaczego on miał jakąś kompatybilność z tą Chwałą, bo myślałem że Chwała jest indywidualna, że każdy jest w Chwale, a nie że Chwała stoi pusta i może każdy teoretycznie do niej wejść. Prędzej gdybyś nie określił tego jako Chwała, myślałbym , że to jakaś jedna z kilku enigm ziemskich przez którą muszą przejść Informacje żeby się tu zmaterializować. Stąd komputery, stąd te holograficzne ekrany, stąd te możliwości sprawdzania struktury dna różnych ras, krzyżowanie i sprawdzanie kompatybilności, itp. Itd.

Te tunele wychodzące z tej komory też potwierdzał by że to enigma, lub jakaś forma przejściowa pomiędzy informacją a materią, gdzie meldują się różne rasy zasiedlające i potem się rozchodzą poprzez tunele i terminale w różne obszary swojego bytowania czy egzystencji czy przeznaczenia.

Tak mi się oczywiście tylko wydaje, ale ja to analizuje tylko na podstawie dostępnych mi informacji, a ty masz na to wgląd z innego poziomu, widzisz pewnie więcej.

Ewidentnie są portale rozsiane po ziemi, są tunele łączące podziemny świat, są ci którzy o tym wiedzą i sterują tak historią i teraźniejszością ludzkości żeby trzymać ludzi w ciemnocie i zniewoleniu… .

Jeżeli to jest prawda, że Watykan, USa i Rumunia podpisały taki pakt o milczeniu, to pomimo wszystko setki jak nie tysiące ludzi o tym i tak wie… . Nie da się tego tak zamieść pod dywan. Ten balon zmowy (wrzód) kiedyś pęknie z wielkim hukiem. Gdy ludzie dowiedzą się kim naprawdę są, skąd pochodzą i jakie jest ich przeznaczenie wszystko będzie już inne niż do tej pory. To tak jak wzięcie tabletki odsłaniającej miraż matrixa… .

Gdyby to była Chwała to podejrzewam , że ten jasnowidz jej właścicielem, dlatego miał kody dostępu… .

Powiedz mi jak to naprawdę tam wygląda z twojego punktu widzenia. Interesuje mnie jeszcze taka sprawa, czy ty dałbyś radę dostać się do środka takiego urządzenia i przejść przez te wszystkie zapory energetyczne?

Tam jest jeszcze taka uwaga, że zgodnie ze strategią dezinformacji , służby wywiadowcze pozwalają na kontrolowany przeciek informacji do społeczeństwa, żeby w razie jakiegoś wycieku danych wyśmiać wszystko i przenieść uwagę ,że to cytowanie obrazów z filmów sf. Jest już film który dokładnie bazuje na informacjach konkretnie z tego odkrycia. Podobno sala kontroli na statku obcych z tego filmu jest dokładnym odwzorowaniem tego co w tej komorze. Film się nazywa Prometeusz, widziałeś go?

Pozdrawiam

Kopuły chroniące życie 1 rok 7 miesiąc temu

eljasz

chyba poświęciłem zbyt dużo czasu na podróży w innych przestrzeni co odwróciło moją uwagę w kierunku doniesień na Ziemi, gdzie jak widać już rozpatrywano zagadnienie od kilku lat.
wracając do sprawy wyjaśnię kilka zjawisk w tym obszarze obserwowanych.
USA czyli żydzi przypadkowo odkryli obiekt gdyż oni szukali i szukają zawsze "Arki Przymierza", która ma jednak wiele podobieństwa w głównych mechanizmach.
materializacja Kopuły - Chwały powinna przekonać tych niedowiarków co nie potrafili uwierzyć, przyjąć na wiarę, że cywilizacja na Ziemi powstała dzięki ingerencji Inteligencji zewnętrznej, która cały czas kontroluje sytuację. Kopuła jest częścią wielkiego Systemu sterowania działającego na wszechobecną Energię Kształtu.
Główna centrala Ziemi nazywa się Enigma ale to jednie rodzaj Chwały, która w zależności od funkcji nosi różne nazwy dla rozpoznania.
wejście do tej odkrytej umożliwiał Ta świadomość, która w niej przyleciała. kiedyś posiadała ciało o olbrzymim szkielet odkopanym w pobliżu.
gdy zużyło się te duże ciało świadomość wielokrotnie brała w posiadanie różne ziemski ciała i przeżywała normalne życie społeczne przez wiele tysiącleci. świadomość musiała wyhamować swoje wibracje do stanu ogólnego.
przede wszystkim nikt nie zastanawia się na jakiej technologi oparty jest system przetwarzania informacji w tych wszystkich urządzeniach, czy to chipy krzemowe?
oczywiście zawsze to element opisywany na tej stronie jako LIFECHIP.
wzór jest podstawowy i następnie powielany w różnej konfiguracji działając zawsze na tą samą Energię Kształtu.
wielokrotnie fantazja "pisarzy" wyprzedza rzeczywistość co może być niezrozumiałe i nierealne, lecz właśnie niektórym osobom są objawiane obrazy przeszłości decydujące o przyszłości tutaj w tej przestrzeni.
czy mógłbym otworzyć Chwałę? - każda ma swoją załogę i jej członkowie mają kody dostępu w pamięci świadomości reakcja automatyczna.

taka Chwała znajduje się również pod wawelem dając odpowiednie namiary swoimi częstotliwościami, a ten mityczny smok (widziany obraz) był świadomością który przybyła pojazdem. również w rejonie góry Ślęży był taki obiekt.

penetrując dalej dostępne opisy niektóre są jedynie błędną interpretacją np. kwestia białego proszku, ale są i ciekawe opisy np. z życia Jezusa i wątku jego śmierci omawianego z innej perspektywy czyli technicznej. ciemne chmury po jego ukrzyżowaniu są efektem działania Chwały - błyskawice, a rozdarcie zasłony świątyni dotyczy otwarcia ekranu na niebie, tego na którym wyświetlane są wszystkie obrazy tzw. kosmosu.

 

zdjęie z terenu Chin